Jak založit Svěřenský fond?
- Založení Svěřenského fondu se zakládá na jednom základním bodu, a to sepisu statutu fondu formou notářského zápisu.
- Sveřenský fond Vám pomůže vyřešit vše, při převodu Vašeho majetku z generace na generaci. Je řešením pro dědictví a následným nástupnictvím dědiců ve všem co nyní vlastníte a ještě za života vlastnit budete. Rozsáhlé možnosti pro řešení co bude, když už tady nebudu.
- Informujte se o vhodnosti založení Vašeho Svěřenského fondu.
Poradíme a přijedeme diskrétně až k Vám, kontaktní formulář
- Životní příběhy našich klientů, zde
Poradenství, Zakládání, Správa, Dohled, Proč založit Svěřenský fond pro Fyzickou osobu?, Proč založit Svěřenský fond pro Rodinu?, Proč založit Svěřenský fond pro Právnickou osobu?, Proč založit Svěřenský fond pro Charitu?, Využití Svěřenského fondu v praxi, Reference EURA klientů Svěřenských fondů
Další informace
Rychlé hledání
Z naší nabídky
Oddlužení ZDARMA
- insolvence
- osobní bankrot
- oddlužení manželů
- zastavení exekucí
Svěřenský fond založení
- řešení dědictví
- ochrana majetku
- převod mezi generacemi
Rychlý kontakt
Aktuality
Pro mzdové účetní dlužníků při zahájení insolvenčního řízení: ZASTAVENÍ SRÁŽEK EXEKUCÍ Z PLATU DLUŽNÍKA
Podle § 109 odst. 1 písm. c) insolvenčního zákona platí, že plátce mzdy či jiných platů, jakmile se dozví o zahájení insolvenčního řízení, v němž je jeho zaměstnanec dlužníkem, přestane provádět srážky ze mzdy či jiné úkony směřující k provedení exekuce ve prospěch oprávněných osob
Ústavní soud rozhodl - Chráněné účty pro lidi v exekuci zůstanou zdarma
Přejmenovaný Fair Credit na sebe podal insolvenční návrh
Přejmenovaný Fair Credit na sebe podal insolvenční návrh
Poskytovatel nebankovních úvěrů Fair Credit International, který se před týdnem přejmenoval na CEPO Green3, na sebe dnes podal insolvenční návrh. Podle něj dluží 685 milionů korun, z toho 251 milionů Kč je po splatnosti. Nemá žádné zaměstnance. Situaci chce řešit konkurzem.
Informuje o tom web Hospodářských novin (HN). Podle něho má firma stovky věřitelů, včetně bohatých českých podnikatelů.
Firma poskytovala lidem rychlé spotřebitelské úvěry s vysokým úrokem, ale zároveň na jejich výplatu vybírala peníze od drobných i větších investorů, ať už ve formě dluhopisů nebo skrze investiční fond CFH. Kapitál na výplatu investorů měly dodat mateřská firma Fair Credit Holding a společnost Concord Financial Holding. Firma ale od roku 2018 neměla platnou licenci ČNB na poskytování úvěrů a musela tento byznys ukončit.
„Vzhledem k postupně narůstající krizi na trhu nejprve v důsledku pandemie covidu-19 a následně i v souvislosti s krizí na trhu způsobenou válkou na Ukrajině a turbulentním vývojem na trzích s energiemi a fosilními palivy se však dlužník dostal do situace, kdy začalo být zřejmé, že nebude moci dostát všem svým závazkům,“ stojí v insolvenčním návrhu, pod kterým je podepsán Jiří Záruba.
Tato skutečnost však neznamená, že společnost nebude vymáhat své pohledávky po dlužnících.