Nejdek - REHOS Zařízení následné rehabilitační a hospicové péče, p. o .
REHOS Zařízení následné rehabilitační a hospicové péče, p. o .
- zařízení je nestátní zdravotnické zařízení, jehož hlavním cílem, je poskytování ústavní a paliativní péče. Zařízení je příspěvková organizace Karlovarského kraje, který je také jejím zřizovatelem. Hospodaří s finančními prostředky získanými z rozpočtu zřizovatele, finančními prostředky získanými vlastní činností, příspěvky a dary fyzických či právnických osob.
Hlavní předmět činnosti organizace
- poskytování léčebné, léčebně-rehabilitační, ošetřovatelské péče.
- paliativní péče.
Cíl léčby
Zajišťují ošetřovatelskou a rehabilitační péči pacientům, kteří potřebují doléčení a rehabilitaci po akutní nemoci či pooperační péči.
- Zmírnění obtíží pacienta, či zlepšení jeho zdravotního stavu do té míry, aby byl pokud možno v brzké době schopen návratu do domácího prostředí a prožít kvalitnější život s největším zachováním soběstačnosti.
- Snažíme se o to, aby pacient trávil v našem zařízení jen dobu k léčení nezbytně nutnou.
- Snažíme se s pomocí ošetřujícího personálu během pobytu v našem zařízení vyjít vstříc potřebám nemocných, poskytnou podporu a pomoc pečujícím osobám-rodinným příslušníkům.
HOSPICOVÁ – PALIATIVNÍ PÉČE
- Paliativní péče je komplexní, aktivní a na kvalitu života orientovaná péče.
- Cílem je: zmírnit bolest a další tělesná a duševní strádání, zachovat pacientovu důstojnost a poskytnout jemu i rodině a blízkým podporu a doprovod v těžkých životních okamžicích.
- Personál se maximálně snaží pomáhat zvládnout tuto životní situaci jak pacientovi, tak rodině.
- pacienty jsou nemocní, u kterých již nelze vyléčit jejich základní onemocnění.
- Ve většině případů se jedná o pacienty s onkologickým onemocněním, ale i dalšími nemocemi v posledních stádiích (onemocnění srdce, degenerativní neurologická onemocnění jako roztroušená sklerosa atd.). Věkové spektrum našich pacientů je prakticky neomezené, od dvaceti přes sto let.
- Pečují též o pacienty s jinými závažnými chronickými chorobami, jako jsou Parkinsonova či Alzheimerova nemoc v posledním stádiu nebo těžká demence s vyčerpanými možnostmi léčebného ovlivnění průběhu a krátkou prognosou přežití.
- Kontaktní informace
REHOS Zařízení následné rehabilitační a hospicové péče, p. o .
Perninská 975
362 21 Nejdek
tel.: 353 176 727 nebo 601 345 830
EURA řešení Dědictví na míru Vám nabízí, možnost realizace finanční podpory REHOS Zařízení následné rehabilitační a hospicové péče, p.o. za Vašeho ŽIVOTA nebo ODKÁZAT část či celý Váš majetek po Vaší SMRTI tomuto ZAŘÍZENÍ. Kontaktujte nás ZDARMA pro návrh možného řešení na míru.
Poradíme a přijedeme diskrétně až k Vám, kontaktní formulář
Další informace
Rychlé hledání
Z naší nabídky
Oddlužení ZDARMA
- insolvence
- osobní bankrot
- oddlužení manželů
- zastavení exekucí
Svěřenský fond založení
- řešení dědictví
- ochrana majetku
- převod mezi generacemi
Rychlý kontakt
Aktuality
Pro mzdové účetní dlužníků při zahájení insolvenčního řízení: ZASTAVENÍ SRÁŽEK EXEKUCÍ Z PLATU DLUŽNÍKA
Podle § 109 odst. 1 písm. c) insolvenčního zákona platí, že plátce mzdy či jiných platů, jakmile se dozví o zahájení insolvenčního řízení, v němž je jeho zaměstnanec dlužníkem, přestane provádět srážky ze mzdy či jiné úkony směřující k provedení exekuce ve prospěch oprávněných osob
Ústavní soud rozhodl - Chráněné účty pro lidi v exekuci zůstanou zdarma
Přejmenovaný Fair Credit na sebe podal insolvenční návrh
Přejmenovaný Fair Credit na sebe podal insolvenční návrh
Poskytovatel nebankovních úvěrů Fair Credit International, který se před týdnem přejmenoval na CEPO Green3, na sebe dnes podal insolvenční návrh. Podle něj dluží 685 milionů korun, z toho 251 milionů Kč je po splatnosti. Nemá žádné zaměstnance. Situaci chce řešit konkurzem.
Informuje o tom web Hospodářských novin (HN). Podle něho má firma stovky věřitelů, včetně bohatých českých podnikatelů.
Firma poskytovala lidem rychlé spotřebitelské úvěry s vysokým úrokem, ale zároveň na jejich výplatu vybírala peníze od drobných i větších investorů, ať už ve formě dluhopisů nebo skrze investiční fond CFH. Kapitál na výplatu investorů měly dodat mateřská firma Fair Credit Holding a společnost Concord Financial Holding. Firma ale od roku 2018 neměla platnou licenci ČNB na poskytování úvěrů a musela tento byznys ukončit.
„Vzhledem k postupně narůstající krizi na trhu nejprve v důsledku pandemie covidu-19 a následně i v souvislosti s krizí na trhu způsobenou válkou na Ukrajině a turbulentním vývojem na trzích s energiemi a fosilními palivy se však dlužník dostal do situace, kdy začalo být zřejmé, že nebude moci dostát všem svým závazkům,“ stojí v insolvenčním návrhu, pod kterým je podepsán Jiří Záruba.
Tato skutečnost však neznamená, že společnost nebude vymáhat své pohledávky po dlužnících.